Poradna / Domácí potřeby

Pomocníci pro rychlý a efektivní úklid

Chcete mít doma pořádek, ale máte pocit, že na trhu nejsou pomůcky, které by vám to opravdu usnadnily? Tak to jste asi ještě nenarazili na ty od SPOKARu.

Domácí potřeby SPOKAR HOME

Úklid musí být především precizní a efektivní. Proto jsme přišli s novou řadou domácích pomocníků pro úklid SPOKAR HOME. Mají nevšední design, za který byly oceněny prestižní cenou German Design Award, a zároveň se skvěle drží. Práce s nimi tak jde opravdu od ruky a navíc vynikají kombinací robustní konstrukce, kvalitních materiálů a nadčasového designu.

A další výhoda? Jde o 100% české výrobky, které pro vás vyrábíme v Pelhřimově. Záleží nám totiž na tom, kde naše produkty vznikají. Proto máme výrobu už po několik generací právě na Vysočině.

Smetáček s lopatkou SPOKAR HOME

Drobky v kuchyni? Nic, s čím by si neporadil malý smetáček s lopatkou SPOKAR HOME. Díky měkké liště na konci lopatky je nametání smetí opravdu jednoduché. Odolná syntetická vlákna smetáčku se zase postarají o to, že podlaha zůstane bez jediné nečistoty. Z lopatky pak vše snadno vyhodíte rovnou do koše, aniž by se vám cokoli vysypalo bokem.Těleso je z plastu, a tak dobře splňuje nároky dnešní doby na co nejnižší ekologickou stopu. Dá se totiž snadno recyklovat. Šířka lopatky s měkkou lištou je pak 21,5 cm.

Smeták s holí SPOKAR HOME

Velký smeták s holí SPOKAR HOME se skvěle hodí při úklidu větší plochy, ale i vymetání pavučin nebo míst, kam klasický smetáček nedosáhne. Díky vysoce kvalitním a odolným polyesterovým vláknům zvládne zamést jak hrubé nečistoty, tak i jemný prach. A nemusíte se přitom bát, že by se vám za chvíli rozbil. O dlouhou trvanlivost se stará robustní konstrukce a pevná kovová hůl.

A mysleli jsme také na přírodu. Smetáky jsme vyvíjeli s důrazem na ekologii. Jejich tělesa jsou proto z plastu, který se dá případně velmi dobře recyklovat. Rozměry plastového tělesa se závitem jsou 28 x 6 cm, délka kovové hole je 118 cm.

WC set SPOKAR HOME

Stylová a dokonale čistá toaleta? S naším WC setem SPOKAR HOME je to možné. Díky svému unikátnímu tvaru je práce s ním jednoduchá a zároveň efektivní. Určitě oceníte praktický vyšší kryt, který vám usnadní vyjímání a vkládání kartáče do nádoby. Voda z toalety se tak nedostane na podlahu.Jde o minimalistický doplněk, který má unikátní tvar a zároveň je velmi funkční. Díky použití plastu je možné jej později zrecyklovat. Průměr kartáče je běžných 75 mm.

Stěrka SPOKAR HOME

Umývání oken nebo prosklených dveří ve sprchovém koutě? Díky naší stěrce na okna SPOKAR HOME to půjde bez zaschlých kapek. Má totiž stírací lištu se dvěma břity pro účinnější mytí oken. Snadno s ní setřete veškerou vodu po umytí a samotné leštění už pak bude otázkou vteřin.

Díky ergonomickému držadlu budete mít vždy co nejjistější úchyt. Manipulaci se stěrkou tak bez problému zvládne opravdu každý. Kromě prosklených ploch ji můžete použít také na obklady. Pomůže vám zabránit usazování nepříjemného vodního kamene.

I těleso naší stěrky je snadno recyklovatelné díky plastu, ze kterého je vyrobené. Šířka samotné stěrky je pak praktických 26 cm.

Kartáč na nádobí SPOKAR HOME

Skleničky i talíře snadno umyjete pomocí speciálního kartáče na nádobí SPOKAR HOME. Jeho půlkulatá hlava se při mytí bez problému dostane i do hůře dostupných míst. A bez problému s ním umyjete i odolné a zaschlé zbytky jídla. Má totiž vysoce kvalitní polyesterová vlákna, která jsou na přední části hlavy kartáče ještě tužší. O ty nejodolnější nečistoty a připáleniny se pak postará škrabka na konci kartáče.Také náš praktický pomocník pro úklid v kuchyni jsme vyvinuli s ohledem na životní prostředí. Těleso je proto z plastu, který je možné později recyklovat.

Kartáč na lahve SPOKAR HOME

Potřebujete důkladně vymýt sportovní lahev, sklenice, hrnky nebo jiné lahve se širším hrdlem? S tím vám pomůže kartáč na lahve SPOKAR HOME. Díky vysoce kvalitním polyesterovým vláknům spolehlivě odstraní všechny nečistoty. S hůře dostupnými rohy na dně lahve nebo prostorem pod jejím hrdlem si poradí vlákna v přední a zadní části hlavy kartáče. Jsou totiž tužší, a tak problematické partie vyčistí opravdu důkladně.

Tělo kartáče je vyrobeno z recyklovatelného plastu. Průměr hlavy kartáče je 50 mm, celková délka 36 cm.

České potřeby do domácnosti SPOKAR

Pokud tedy hledáte spolehlivé pomocníky pro úklid, které jsou vyrobeny s ohledem na ekologii z robustních materiálů, prohlédněte si naši nabídku. U nás najdete 100% českou kvalitu a vybírat vždy můžete z vínové, bílo-šedé a tmavě šedé varianty.