Technolog výroby

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalost MS Office, ŘP skupiny B
  • flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
  • praxe v obdobné pozici výhodou
  • znalost AJ výhodou

Náplň práce:

  • tvorba technologických postupů a norem spotřeby
  • příprava podkladů pro cenové kalkulace v oblasti kartáčnické výroby
  • kontrola dodržování technologických postupů a norem spotřeby
  • vyhodnocování odchylek, navrhování nápravných opatření
  • optimalizace výrobních procesů

Pozice je vhodná pro muže i ženy

Nabízíme:

  • zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
  • seriózní jednání se zaměstnanci
  • přátelské pracovní prostředí
  • 13. plat, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na kapitálové životní pojištění pro zapracované zaměstnance

Životopis zasílejte: na adresu: Libkovodská 1428, 39301 Pelhřimov nebo na e-mail personal@spokar.com nebo se registrujte na www.spokar.com – Společnost – Zaměstnání. Případné dotazy na tel.  565302267, 723107292

Zaujala vás tato pozice?

Ing. Olga Koutenská
Personalista

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.