Pracovník/​ce oddělení kvality

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost MS Office
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • komunikativnost, flexibilitu
  • aktivní přístup, ŘP skupiny B
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • prověřování dodržování technologických postupů a pokynů
  • tvorba kontrolních postupů
  • spolupráce při zavádění a následném dodržování norem ISO
  • zajišťování a udržování v platnosti certifikace výrobků
  • zabezpečování a kontrola dodržování standardů zákazníka
  • realizace interních auditů kvality
  • každodenní komunikace s kolegy z provozu
  • řešení zákaznických reklamací

Nabízíme:

  • zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
  • seriózní jednání se zaměstnanci
  • přátelské pracovní prostředí
  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na kapitálové životní pojištění pro zapracované zaměstnance

Životopis zasílejte: na adresu Libkovodská 1428, 39301 Pelhřimov nebo na e-mail personal@spokar.com nebo se registrujte na www.spokar.com – Společnost – Zaměstnání. Případné dotazy na tel.  565 302 267, 723 107 292

Zaujala vás tato pozice?

Ing. Olga Koutenská
Personalista

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.